מומחים ברפואה אסתטית – צרו קשר 077-2305560 וקבלו פרטים נוספים אודות מגוון השירותים שלנו

טיפול לאטרופיה נרתיקית

גיל המעבר מביא אתו לא מעט שינויים, אחד מהם הוא הירידה בהורמון האסטורגן, המטרה של ההורמון היא לשמור על בריאות הנרתיק. עם חדלון הוסת מרחשת גם ירידה ברמות האסטרוגן דבר המביא לשינויים ברקמת הנרתיק ולתופעה שנקראת אטרופיה נרתיקית.

מהי אטרופיה נרתיקית?

אטרופיה נרתיקית זו בעצם התנוונות או דלדול רקמות הנרתיק. הרקמה הרירית הופכת להיות דקה וחיוורת, כמות ההפרשות יורדת, זרימת הדם פוחתת ונוצרת הרגשה של יובש וגרד בנרתיק, תחושת צריבה בזמן מתן שתן, ישנה תחושת כאב בזמן קיום יחסי מין ובמקרים חמורים יתכן דימום.

מה גורם לאטרופיה נרתיקית?

הגורם לאטרופיה נרתיקית הוא הירידה בהורמון אסטרוגן. לרוב הירידה בהורמון מתרחשת בעקובות גיל המעבר וחדלון הוסת אך גם יכול היות בעקבות הנקה ממושכת, שימוש בתרופות הסותרות את פעילות האסטרוגן, שימוש בגלולות למניעת הריון וכריתת שחלות לפני גיל המעבר.

איך ניתן לטפל באטרופיה נרתיקית?

ישנן 3 אפשרויות טיפול עיקריות, שימוש בחומרי לחות ואו סיכוך, שימוש בתרופות המכילות את ההורמון אסטרוגן, טיפול תרופתי לא תמיד מתאים לכולן ויש נשים שמעדיפות לא לקחת אותו עקב תופעות הלוואי. וטיפול RENOVALASE טיפול לייזר חדשני ומתקדם שאינו מצריך טיפול תרופתי.

מה  טיפול RENOVALASE עושה?

במהלך הטיפול החום שנוצר מהלייזר מעודד ומגביר את ייצור הקולוגן באזור המטופל, מגביר את זרימת הדם והיווצרות כלי דם חדשים. דבר זה גורם להתעבות רקמות הנרתיק ומביא להפחתה עד העלמה מלאה של תסמיני האטרופיה הנרתיקית.

את טיפול זה ניתן לשלב עם טיפול IncontiLase   טיפול לייזר שמטפל ומונע בריחת שתן במאמץ.

להצעת מחיר משתלמת לצורך טיפול  צרו קשר: 077-2305560Development by ActiveMind